merrjep.com
MerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. Makina, anije, mobilje, apartamente, shtëpi të dyta, veshje dhe këpucë, shërbimet
 
 

Advertisement

 

Info

AlexaRank 6,669
Visits per day 167,481
Daily Ads Revenue $503.29
Creation Date 2009-03-04
Google PageRank 0
Google Backlinks
Yahoo Backlinks 5
Dmoz Listed No
Domain Age 1362 days
Registrar ACTIVE 24 AS
 

Server Location

 

Server Info

Ip89.233.242.226
statusok
CountryCodeSE
CountryNameSweden
RegionCodeNo Info
RegionNameNo Info
CityNo Info
ZipPostalCodeNo Info
Latitude62
Longitude15
orgAdamo Vasteras
ispNo Info
 

Similar Sites

imopedia.ro
imobiliare imopedia ro
oferteimobiliare.ro
anunturi imobiliare garsoniere apartamente case / vile terenuri spatii birouri proiecte rezidentiale
garanta.imobiliare.ro
garanta imobiliare vanzari/inchirieri apartamente case birouri terenuri vile spatii comerciale
az.ro
anun az anunuri imobiliare anunuri locuri de munc anunuri auto matrimoniale afaceri electronice
4imobiliare.ro
4 imobiliare
ecoimobiliare.ro
Eco Imobiliare vanzari inchirieri apartamente case vile spatii comerciale terenuri
easyrental.ro
bucharest apartments short term accommodation by easy rental
andstart.ro
ens seo classifieds script romania
dailyads.ro
dailyads anunturi gratuite fara inregistrare
casabocchi.ro
Anunturi imobiliare Bucuresti case vile apartamente agentia imobiliara Casa Bocchi
agentieimobiliara.ro
Agentie Imobiliara Imobiliare Apartamente Case Terenuri
vanzariapartamente.eu
apartamente de vanzare in bucuresti si in toata romania
alphaimob.ro
agentia alpha imobiliare alpha imobiliare agentie imobiliara
anuntparticular.ro
anunturi imobiliare particulari anunturi imobiliare proprietari
apartamentefloresti.com
Account Suspended
financiarul.ro
financiarul ro
imoprest.ro
agentia imobiliara imoprest va ofera vanzari apartamente inchirieri apartamente imoprest
forumholding.ro
forum holding
euroconfort-imobiliare.eu
euroconfort imobiliare arad
imobmrg.ro
Account Suspended
homesinalbania.com
Homes in Albania Real Estate We make you feel home
mariahotel.ro
Hotel Maria Botosani
westgatestudios.ro
westgate studios
imobiliarebiz.ro
Anuntul imobiliar Anunturi imobiliare de la A la Z
hotstart.ro
Masini second hand
 

Basic Website Information

About The domain merrjep.com has IP address 83.219.193.43. Site was created on 2009-03-04. merrjep.com has the potential to earn $503.29 USD in advertisement revenue per day. merrjep.com is ranked #6,669 in the world according to the three-month Alexa traffic rankings. The server hosting merrjep.com is located in Sweden. merrjep.com has 2 nameservers: ns3.loopia.se, ns4.loopia.se. The domain age is 3years 267days old.
Title Shpallje | Njoftime | MerrJep.com | Vetura | Patundshmëri | Kompjutera | Celularë | Biznes & Shërbime | Punësim
Description MerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. Makina, anije, mobilje, apartamente, shtëpi të dyta, veshje dhe këpucë, shërbimet
IP 89.233.242.226
Country Sweden
Nameservers: NS3.LOOPIA.SE : 93.188.0.21
NS4.LOOPIA.SE : 93.188.0.20
Keywords merrjep.com audio telefonat bileta libra hobi kuajt kuajve gjueti peshkim sport leisure pajisje makineri tregtare banimi shtepi administrimit kompjuter it kontabilitet financa juridike marketing transportit media restorant service teknologji inxhinieri arsimi nursing bukuria imobiliare moda kompjutera tv video stoli bizhuteri bebe bukuria cd dvd vhs musik filma hobi antikvitete art koleksione makineri mjete ushqim pije gatim dyqane tregti servisime kurse evenimete festa ekspozita tendera pushime biletat makina anije aksesore pajisje kamion pylltari kopshti mjetet mobilje orendi pajisje condos toka fermat apartamente veshje lodrat aksesore veshje kompjuter audio telefonat bileta libra hobi kuajt kuajve gjueti peshkim sport leisure pajisje makineri tregtare banimi
Organization ISP
ISP Skycom Nordic AB
 

HTML Errors & Warnings: 19 warnings, 0 errors were found!

 • line 7 column 102 -   unescaped & which should be written as &
 • line 73 column 111 -   discarding unexpected </meta>
 • line 179 column 121 -   replacing invalid character code 128
 • line 179 column 122 -   replacing invalid character code 147
 • line 199 column 49 -   <img> element not empty or not closed
 • line 115 column 1 -   <input> ID "__VIEWSTATE" uses XML ID syntax
 • line 137 column 29 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 153 column 13 -   <table> lacks "summary" attribute
 • line 157 column 21 -   <table> lacks "summary" attribute
 • line 162 column 205 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 167 column 121 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 174 column 45 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 175 column 45 -   <img> lacks "src" attribute
 • line 196 column 37 -   <table> lacks "summary" attribute
 • line 199 column 49 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 219 column 25 -   <table> lacks "summary" attribute
 • line 568 column 55 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 569 column 63 -   <img> lacks "alt" attribute
 • line 577 column 29 -   <iframe> proprietary attribute "allowtransparency"
 • Info: Document content looks like XHTML 1.0 Transitional
 • 19 warnings, 0 errors were found!
 

Traffic Graphs

Alexa Traffic Compete Traffic
 

Worldwide Traffic Rank

Country Users Rank


Regional traffic rank unavailable for merrjep.com
 

Google Tools

Adsense ID not found
Analytics ID UA-1099664
Same Adsense Account not found
Same Analytics Account pazar3.com.mk tregoj.al pazar3.mk anonsyeri.com merrjep.com
*adsense and analytics checked for domain root only, and no subpages.
 

DNS Record Analysis

HostTypeTarget / IPClassTTLOther
www.merrjep.comA89.233.242.226IN3600 
 

Headers

HTTP/1.1 200 OK
Cache-Control: private
Content-Length: 60091
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Server: Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie: ASP.NET_SessionId=u1feqrumkgzjtljjrvxtyr45; path=/; HttpOnly
X-AspNet-Version: 2.0.50727
X-Powered-By: ASP.NET
Date: Mon, 07 Apr 2014 21:57:18 GMT

 
 

Meta Analysis

NameContent
descriptionMerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. Makina, anije, mobilje, apartamente, shtëpi të dyta, veshje dhe këpucë, shërbimet, etj
keywordsMakina,Auto Pjesë,Aksesore makinave,anije,Pjesë Anije,Aksesore,karvanët,motoçikletave,A-traktorë,motorrë,pjesë motor,pajisje, Pjesë sajë me motor,kamion
google-translate-customization4e45d46c9af1f9dd-d2161c210f5ae956-g8abec921fc40b1ed-b
 

Other Tools

DoctypeXHTML 1.0 Transitional
Html Ratio
 • Num all chars: 60,091
 • Num html codes: 1,062
 • Html Ratio: 2%
Html Langnone
Speed Test
 • Redirect Count: 0
 • Page Size: 58.68 KB
 • Speed Download: 75.23 KB/s
 • Namelookup Time: 0.234 seconds
Server TypeMicrosoft-IIS/7.5
 

Spy Tools

Domain Name IP Address Alexa Rank Country Owner
pazar3.com.mk 194.9.94.85 23747284 MK -
tregoj.al 83.233.67.74 1362793 CS -
pazar3.mk 89.233.242.226 9421 MK -
anonsyeri.com 89.233.242.226 3376048 TR -
merrjep.com 89.233.242.226 6669 - -